Для кращого досвіду використовуйте телефон у вертикальному режимі
Потрібна допомога?
Можливо у вас, у ваших рідних чи близьких є питання стосовно ЛГБТ. Нижче вказані контакти громадських організацій, де вам дадуть відповіді на важливі питання, та корисні посилання, що знадобляться у складних життєвих ситуаціях.
Всеукраїнська ініціатива «ТЕРГО» — некомерційна українська громадська організація, спільнота батьків та дітей ЛГБТ (лесбійок, геїв, бісексуалів і трансгендерів). Надає психологічну допомогу, сприяє прийняттю батьками своїх дітей.
Громадські організації:
01
Асоціація ЛГБТ «ЛІГА» — громадська організація, що займається питаннями та проблемами захисту прав і збереження здоров'я людей з ЛГБТ-спільноти, підтримує батьків та ЛГБТ-дітей. Асоціація відкрила громадські центри для ЛГБТ-людей в Миколаєві, Одесі, Херсоні та Києві.
02
Гендер Зед — правозахисна організація, що працює з широким колом питань, які стосуються сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності, гендерної рівності, подоланням стереотипів стосовно ЛГБТ-спільноти, жінок та інших дискримінованих груп.
03
KyivPride — громадська організація, що створює найбільшу та найвидимішу ЛГБТ+ подію в Україні, об'єднуюча національна платформа, що згуртовує загальнодержавні інституції, національні та регіональні громадські ініціативи, мистецтво, бізнес та інших союзників заради видимості ЛГБТ+ та спільних дій щодо вирішення проблем, з якими стикається спільнота.
04
Освітній центр з прав людини у Львові — громадська організація, створена людьми різних професій, які мають добру репутацію у місті. Забезпечує освітні заходи з популяризації цінностей прав людини та рівності у Львові та Україні.
05
БО «Інша» — феміністична ЛГБТ-інклюзивна організація у місті Херсон. Працює над просвітницькими, адвокаційними та творчими проєктами, які просувають цінності ЛГБТ-спільноти.
06
Громадська організація Харківське Жіноче Об'єднання "Сфера" — українська громадська організація, створена задля посилення впливу жінок і жіночих громад у суспільстві шляхом організації майданчиків для просвіти та самореалізації жінок.
07
Лекція Володимира Станчишина — «Як формується сексуальність»
Професійний психотерапевт розповість про те, що таке сексуальність у широкому сенсі, як вона формується і як влаштована гендерна ідентичність.
Джерела з важливою інформацією:
01
Бібліотека правозахисної організації Гендер Зед: частина 1, частина 2
02
Загальна інформація про ЛГБТ-рух, символіку та марші рівності.
03